ثبت نام صدور بیمه بصورت ماهیانه

تذکر: سایت صدور بیمه به آدرس https://samt.tamin.ir قابل دسترس می باشد و شما میتوانید در صورت کار کردن با نرم افزار تامین اجتماعی و دانستن دستمزدها فیش بیمه خود را صدور و پرداخت کنید در غیر اینصورت ما به شما در تسریع روند ثبت نام تایر خودرو کمک می کنیم.


با اطمینان پرداخت کنید دارای نماد اعتماد از زرین پال

اطلاعیه مهم

در ماه قبل تعداد 7342 نفر از هموطنان عزیز فیش بیمه خود را از سامانه نکسیو دریافت کرده اند که از این تعداد 0 نفر بازمانده اند.

ما بیمه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن صدور می کنیم

پس اگر مدت زیادی است که می خواهید ثبت نام لاستیک انجام دهید اما به دلیل نبودن اینترنت پر سرعت و یا زمان کافی موفق به ثبت نام نشده اید ، وقت را تلف نکنید و درخواستتان را برای ما ارسال کنید.

تضمین بازگشت وجه
تنها در صورتی که پس از ثبت نام در سایت نکسیو و تایید مدیریت ، با گذشت یک و نیم ماه از ثبت نام در سامانه اصلی کویرتایر ثبت نام نشدید میتوانید درخواست بازگشت وجه بدهید و نکسیو موظف است پس از بررسی وجه شما را در کمتر از 24 ساعت برگرداند.

توجه نمایید در غیر اینصورت به هیچ وجه وجهی که پرداخت شده بازگشت داده نمیشود پس لطفا پس از اطلاع دقیق از خدمت ما نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

[us_text text=”محمدطیب نصرتی ناهوک : عالی بود” icon=”fas|user”]
[us_text text=”مختار دهواری دهک : نکسیو بهترینه پیشنهاد میکنم از دستش ندین” icon=”fas|user”]
[us_text text=”مرتضی طهرانچی : اصلا لاستیک نداشتم هرکاری کردم نمیشد داخل سامانه ثبت نام کنم واقعا ممنونم ازتون” icon=”fas|user”]
[us_text text=”نیلوفر قاسمی : خدماتتون عالی مرسی ازتون” icon=”fas|user”]
[us_text text=”اکبر جعفری : داداش کارت 20 بود” icon=”fas|user”]