ثبت نام لاستیک خودرو

تذکر: سایت ثبت نام تایر به آدرس https://kavirtire.ir قابل دسترس می باشد و شما میتوانید در صورت باز بودن ثبت نام در آن ثبت نام نمایید در غیر اینصورت ما به شما در تسریع روند ثبت نام تایر خودرو کمک می کنیم.


با اطمینان پرداخت کنید دارای نماد اعتماد از زرین پال

اطلاعیه مهم

در نوبت قبل که در تاریخ 1 دی ماه 1399 شروع شد تعداد 203 نفر از دوستان عزیز در سامانه کویرتایر ثبت نام شدند که از این تعداد 0 نفر در مرحله آینده ثبت نام خواهند شد.

ما شما را در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت نام می کنیم
در حال حاضر قیمت هر لاستیک کویر تایر در آدرس https://kavirtire.ir/products/list اعلام شده که شما میتوانید قیمت ها را بررسی و در صورت تمایل اقدام به خرید سریال نمایید. پس اگر مدت زیادی است که می خواهید ثبت نام لاستیک انجام دهید اما به دلیل نبودن اینترنت پر سرعت و یا زمان کافی موفق به ثبت نام نشده اید ، وقت را تلف نکنید و درخواستتان را برای ما ارسال کنید.

هزینه ثبت نام برای هر ماشین فقط 99,750 تومان می باشد

ثبت نوبت

تضمین بازگشت وجه
تنها در صورتی که پس از ثبت نام در سایت نکسیو و تایید مدیریت ، با گذشت یک و نیم ماه از ثبت نام در سامانه اصلی کویرتایر ثبت نام نشدید میتوانید درخواست بازگشت وجه بدهید و نکسیو موظف است پس از بررسی وجه شما را در کمتر از 24 ساعت برگرداند.

توجه نمایید در غیر اینصورت به هیچ وجه وجهی که پرداخت شده بازگشت داده نمیشود پس لطفا پس از اطلاع دقیق از خدمت ما نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

[us_text text=”محمدطیب نصرتی ناهوک : عالی بود” icon=”fas|user”]
[us_text text=”مختار دهواری دهک : نکسیو بهترینه پیشنهاد میکنم از دستش ندین” icon=”fas|user”]
[us_text text=”مرتضی طهرانچی : اصلا لاستیک نداشتم هرکاری کردم نمیشد داخل سامانه ثبت نام کنم واقعا ممنونم ازتون” icon=”fas|user”]
[us_text text=”نیلوفر قاسمی : خدماتتون عالی مرسی ازتون” icon=”fas|user”]
[us_text text=”اکبر جعفری : داداش کارت 20 بود” icon=”fas|user”]